Dobro jest zawsze ciche i ukryte...

dlaczego ONI tak piszą ....

Witam wszsytkich serdenie.

     Znów jestem. Za oknem pogoda bez większych zmian. Biało, śnieżnie i chlapato :D Dobrze, że dzisiaj mam wolne od pracy. Od jutra do soboty maraton popołudniowy. To nic, lubię moją pracę i nasz fajny personel z kierowniczką na czele.

 

     Chciałam poinformować, że powstał nowy blog o treści cóż.. mojej twórczości pisarskiej. Pojawiły się już dwa wpisy. Możliwe, że dodam dzisiaj kolejny. Poniżej podaję linka do tego bloga:

 

http://diamentowa-ksiezniczka.blogspot.com/

 

   Nie wiem jak zacząć. napiszę tak: dlaczego faceci myślą tylko o jednym? Oczywiście, wiadomo nie wszyscy tacy są, ale...

     Na interii też mam pewien profil, bardziej anonimowy. Wiadomo, że jestem kobieta. No cóż, tego nie muszę przecież ukrywać ale... 

Pisze facet pod pewnym nickiem (nie będę go tutaj wypisywać) wiadomość o następującej treści:

 

"Witam chciałbym się zapytać czy była byś zainteresowana jak to mówią stałymi konkretniejszymi spotkaniami . A i też biorą pod uwagę twoje oczekiwania w zamian Jak nie jesteś zainteresowana to przepraszam."

 

Hm... dziwny tekst. Napisałam więc do niego wiadomość zwrotną - co to znaczy: "stałe konkretniejsze spotkania"? Nie za bardzo rozumiałam o co chodzi, chociaż można się w jakimś stopniu domyślić.

Po jakimś czasie dostałam wiadomość tego typu:

 

"Mogą być stałe sex spotkania i nie tylko w zamian za twoje oczekiwania A też chodzi o wszystko i na stałe i niczego nie wykluczam".

 

Eh... co to znaczy "stałe sex spotkania i nie tylko"...?? - ja się pytam? Nie rozumiem dzisiejszego rozumowania ludzi a szczególnie facetów.

Zwykle wszystko kończy się na jednym e-mailu, wiadomości czy spotkaniu ... bo jemu się chce seksu.

Bo jemu się chce... Mi może i też, ale to nie znaczy, że mam na pierwszym spotkaniu czy w pierwszym e-mailu o tym pisać. Nawet człowiek człowieka nie zna i wyskakuje z erotyką do głębi.

 

     Może racja, jam nie z tego świata, bo jak kobieta przed trzydziestką może jeszcze nie być tykana ?? SZOK?! Trzeba ją zdobyć, na gwałt. Już teraz ... wierzcie mi lub nie, po kilku spotkaniach też jest to niemożliwe i co znów człek jest sam. Ale jest dumny. Z czego? Z wartości jaką posiada, bo się ceni - wysoko, bardzooo wysoko :D

 

Pozdrawiam i piszę gorąco:

 

SZANUJCIE SIĘ DROGIE PANIE I DZIEWCZYNY :)